Byť zaľúbený je povznášajúci pocit prežiť dni, ktoré sa nebudú nikdy opakovať. So Samom neustále objavujeme, čím nás láska môže ešte prekvapiť. No nezabúdame na to, ako sa prekvapovať navzájom, čo je v láske viac než dôležité.

A čo je ešte dôležité?
Mať spoločné záľuby. V našom prípade si to domyslíte na týchto fotkách. Milujeme šport, longboard a sneakersy. Radi sa túlame, objímame, objavujeme svet. Máme sa radi, a aby sme si to zapamätali, rozhodli sme sa prežiť jeden zaľúbený deň a zachytiť ho na fotografiách.

Keďže Bratislava je miesto diverzity, rozmanitosti a krásy, rozhodli sme sa, že fotky svojho prežívania vzťahu chceme nafotiť na významnom mieste. Mieste, na ktorom sme sa mohli objímať, longboardovať a užívať si jeden druhého. Na Slavíne v Bratislave sme mohli robiť obyčajné veci neobyčajným spôsobom.

Teraz, keď vidíme výsledok a máme naše rande fotografie, vieme, že to stálo za to. Zapamätať si jeden deň, obliecť sa tak, ako to máme radi a robiť veci, ktoré robievame bežne je naozaj maličkosť a navyše vám z toho zostane krásna spomienka plná vašej lásky a výnimočnosti.

Láska je o prekvapeniach. Prekvapte svoju polovičku a darujte jej jeden deň vo vašej spoločnosti, pri chvíľach, ktoré milujete. Pri momentoch, keď stačí to, že ste spolu. Fotograf je potom to najmenej, čo budete vnímať.

Už sa teším, keď si z týchto fotiek vytvoríme so Samom album. Keď sa k nim kedykoľvek vrátime, len pre ten pocit, uvedomiť si, že každý deň po boku toho druhého je výnimočný.

Aďa