Svadba pod šírym nebom

Sú chvíle, na ktoré sa nezabúda. Často je to kvôli miestam a ľuďom, ktorí v nich zohrávajú tú najdôležitejšiu rolu. Svadba Brone a Martina patrí k nezabudnuteľným udalostiam aj pre nás, keďže sa uskutočnila pod holým nebom a s dvoma po uši zaľúbenými ľuďmi. Nasali sme z ich atmosféry a žijeme ňou doteraz. A určite aj oni sami.

Ach, tie úsmevy

Vo svadobný deň sa za nimi skrýva veľa. Úsmevy fotíme stále. A máme ich radi. Odohrávajú sa za nimi celé príbehy budúcich manželov, čo všetko bolo za tým, kým prišiel tento deň. No úsmevy rodiny sú taktiež veľmi dôležité. Rodičia pomáhajúci s poslednými detailmi ako je motýlik či gombíky na šatách. Nostalgické, čarovné a úsmevné. A pre nás ešte viac. Tieto úsmevy si všetci zapamätajú vďaka fotografiám.

Vernosť a oddanosť

Pre tieto atribúty je svadobný obrad nezabudnuteľný. Broňa a Martin si to všetko sľúbili pri Liptovskej mare, obklopení letom, modrým nebom, farbami kvetov a spontánnosťou. Výmena prstienkov, nežných pohľadov, ktoré sa už nezopakujú sú pre nás vždy zadosťučinením, pretože práve vďaka fotkám z obradu si obaja budú môcť pripomenúť všetky miesta, chvíle a maličkosti, ktoré dotvárali ich svadobný deň.

Zatancujeme si

Fotografie prvého mladomanželského tanca sú pre nás ako pre fotografov vždy veľkou výzvou. Možno si po niekoľkých rokoch nikto z nich nespomenie, na akú pieseň spolu tancovali. No vďaka svojim svadobným fotografiám budú Broňa a Martin presne vedieť to, ako sa cítili. A to je často dôležitejšie ako názov skladby, či jej prevedenie. Cítiť chémiu spoločného tanca a sprostredkovať ju na fotografii je skutočnou výzvou preto, aby si všetky emócie mohli obaja uchovať.

Svadobné emócie na veľkom móle

Fotografie Brone a Martina majú svoj veľký príbeh, ktorý začína a končí na veľkom móle. No nekončí úplne navždy. Všetky svadobné emócie si budú môcť pripomenúť vďaka fotografiám, ktoré sme im mohli vytvoriť a príbehom ich lásky, ktorý sme mohli zachytiť.
Aký bude ten váš?