fbpx

Sekundy premenené na lásku

V živote stačí pár sekúnd na to, aby ste dokázali jeden smutný deň premeniť na deň plný lásky. Niekedy trvá 6 sekúnd napísať krátky odkaz a pripevniť ho na chladničku. Pár sekúnd na to, aby ste sa zamilovali, a pár sekúnd na to, aby ste prežili jeden nezabudnuteľný deň plný obyčajných vecí.

Obyčajných? Láska nie je obyčajná, a mali by sme si vážiť každú sekundu strávenú s tým druhým. Dada a Lukáš sa rozhodli premeniť sekundy jedného dňa na okamihy, na ktoré budú spomínať celý život a to je vždy to najlepšie rozhodnutie.

Čo všetko k tomu potrebujete?

K správnym sekundám premeneným na lásku nepotrebujete takmer nič. Tejto zamilovanej dvojici stačila príroda v podobe Tomášovského výhľadu, obklopenie lesom, vlastným teplom či objatím, a termoska s čajom. Aby si to mohli pamätať, a pripomenúť si každú sekundu naplnenú láskou hocikedy, zavolali si našu maličkosť. Každý správny fotograf dokáže premeniť sekundy lásky na večnosť. A s touto výsadou je naša práca poslaním. Dada a Lukáš, zároveň každý zamilovaný pár nám pripomína, aby sme si vychutnávali všetky dôležité sekundy plné lásky.

Jeden deň stačí

K dokonale prežitému dňu stačí láska. Prežite jeden deň naplnený láskou, z ktorého budete čerpať do konca života. Sekundy zachytené našim fotoaparátom, vašim príbehom a esenciou lásky sú tým najlepším liekom na všetko. Premeňte svoje sekundy lásky na jeden dokonalý deň. Dade a Lukášovi sa to podarilo, a my sme si vďaka nim opäť raz vážili každú sekundu.

Výsledok dňa naplnený dobre využitými sekundami lásky uvidíte na fotografii kedykoľvek. Radi vám poskytneme príležitosť prežiť deň plný lásky, ktorý by sme mohli zachytiť svojim fotoaparátom. Cvaknutie jedného okamihu lásky trvá sekundu, potešenie z fotiek celý život. Oplatí sa to využiť, čo poviete?