Dáša a Richard

Také sú svadby

Každá svadba má niečo svoje. Niečo spomienkové čo sa nám ako fotografom vryje do pamäti ako nádherná skúsenosť, ktorej sme mohli byť svedkami.
Svadba Dáši a Richarda bola pre nás výnimočná v nespočetných smeroch. Byť fotografmi ich veľkého dňa šlo tak nejako samo, pretože ich úprimne emócie a láska prirodzene naplnili všetky prítomné srdcia aj pamäťové karty našich fotoaparátov.

Splnené sny

Svadobné dni sú splneným snom každej nevesty aj ženícha. No aj my, svadobní fotografi, máme svoje vysneného obrady, výzdobu aj novomanželské páry, ktoré by sme chceli zvečniť. Nám Dáša s Richardom tento sen splnili a nechali sa inšpirovať všetkými svadobnými distribútormi a značkami, ktoré máme radi.
Vďaka nim sme teda mali možnosť zachytiť všetky naše obľúbené atribúty svadby v jeden deň. Od nádherného miesta Penzión St. Martin v Spišskom Podhradí, cez svadobné šaty od značky Yoora, výzdobu od slovenského kvetinárstva Kvet až po nefalšovaný pocit ohromnej zaľúbenosti dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť v jedno.

Sľubujem

Dáša s Richardom si povedali svoje áno v malom kostolíku v Smokovci, v kruhu svojich najbližších. Každé áno skrýva množstvo emócií a dôvodov, no toto áno budeme všetci preciťovať cez fotky ešte veľmi dlhú dobu. Sme vďační, že sme pre nich ich moment sľubov zachytili aj do krátkeho videa, ktoré ich vráti priamo tam, kde svoju lásku oficiálne spečatili.
Práve toto na svojej práci milujeme. Dôvera, ktorú do nás ľudia vkladajú je ako poklad, ktorého sa nikdy nechceme vzdať. Preto je pre nás dôležité aby nám neunikol ani jeden moment, ktorý môžeme pretvoriť na skvelú, nezabudnuteľnú a večnú spomienku.

Dáša s Richardom sa nechali inšpirovať nami no ich láska je našou najväčšou inšpiráciou pokračovať v práci, ktorú robíme. Pretože práve preto to má zmysel.

Svadobný fotograf - Darina a Tomas Photography