Francesca a Matus

Fotiť Francescu a Matúša bolo trochu ako točiť zimnú rozprávku. Dlhovlasá princezná, usmiaty princ, všade sneh a… namiesto kráľovských saní ťahaných koňmi, detské sánky.

Nič to, veď moderné rozprávky sú niekedy krajšie ako tie, ktoré nám rozprávali v detstve. Pocity, ktoré prináša skutočná láska verne nezobrazí žiaden vymyslený príbeh. Dokonale ich však vie zachytiť objektív fotoaparátu. Jeden obrázok za tisíc slov tu platí dvojnásobne.

Hravosť k mladej láske jednoducho patrí. Zachytiť ju objektívom je pre fotografa vždy česť. Aj keď pri tom občas svojich modelov naháňa po zasneženom kopci. 😊
Tak rýchlo ako letia sánky dolu kopcom, bežia zaľúbencom všetky spoločné chvíle. Fotografie sú skvelým spôsobom ako zvečniť aspoň niektoré. Dávajú nám možnosť kedykoľvek sa k nim vrátiť. Naplno pripomenú prežité emócie aj keď si ich prezeráme po dlhom čase.
Tak ako sánky v snehu, aj život nám vytvára rôzne kľukaté cestičky. Niekedy nás zavedie doprava, inokedy doľava. Dôležité však je zostať spolu na jednych sánkach, spolu na jednej lodi.
Pády nemusia byť vždy tvrdé. Občas dopadneme celkom mäkko, rovno do náručia toho druhého.