Igorko s mamkou

Narodenie dieťaťa patrí medzi najväčšie a najkrajšie tajomstvá života. Nie všetci majú šťastie byť pri prvých momentoch maličkého uzlíka v náručí svojej mamy. Aj preto je spomienka na tieto chvíle skutočne vzácna a výnimočná. My sme mali tú česť – zhotoviť pár spomienok a byť pri láskyplnom objatí jedného z najvzácnejších vzťahov na svete – mamičky a jej dieťatka. Tentoraz vám predstavujeme Igorka s mamou a ich momenty, z ktorých máme ešte teraz tie správne zimomriavky.

Spi, dieťatko spi…
Áno, keď deti spia, vedeli by sme sa na ne dívať neskutočné hodiny, a predstavovať si, o čom asi snívajú. Keď majú zatvorené oči, my ich zväčša otvárame, aby sme nasali z ich pokoja. Ten plynie aj z Igorkových fotiek. Už od začiatku fotenia nám bolo jasné, že tie najkrajšie chvíle spánku budú v maminom náručí. A tak vznikli fotografie spiaceho princa a nežnej mamy. Aj my sme na chvíľu zatvorili oči duše a nechali sa uniesť týmito dvomi bytosťami.

Objatia a dotyky
Počuli ste o tom, že ľudia zabudnú, čo sme povedali, ale na druhej strane nezabudnú na to, čo pri nás cítili? Preto je pri narodení dieťatka najdôležitejšie objatie, dotyky a láskyplná náruč. Igorko jej má dostatok, a my sme spokojne mohli fotiť tie chvíle, na ktoré sa nezabúda, a ktoré budú aj spolu s ním kráčať ruka v ruke a tvoriť základ pri budovaní jeho vlastného života.

Maličkosti sú najkrajšie
Tie maličkosti, ktoré nás pri malých deťoch dojímajú. Poznáte? Detaily ručičiek, nožičiek, vláskov, jemné reakcie na dotyk. Ale aj maličkosti v podobe textilných rekvizít, či hračiek. Každá maličkosť môže z fotky rozprávať tisíc príbehov. A pre nás je ich tvorba a zvečnenie nesmiernym darom.

Nechajte sa odfotiť so svojimi deťmi, a odneste si spomienku na ich prvé dni navždy so sebou. Aby ani oni nezabudli na to, ako ste sa pri nich cítili, a ako začínali svoj život.