Zimná rozprávka

Zima je výnimočné ročné obdobie – svet sa na chvíľu prikryje bielou perinou, zvuky okolitého života sa stlmia a do popredia sa dostáva len magické ticho. Zasnežené Košice vytvárali čarovnú atmosféru zimnej rozprávky. Rovnako magická bola aj svadba Majky a Adama, ktorí sa rozhodli svoje áno si povedať vtedy, keď sa svet zahaľuje do snehu a všetkému vládne mráz. Krásna bieloba ako z rozprávky o krásnej Snehulienke sa neodrážala len na okolitom lese, ktorý spal sladkým zimným spánkom, ale aj na svadobných šatách nevesty. Hoci v okolitých lesoch vládla zima a chlad, srdečné úsmevy zamilovanej dvojice dokázali preniknúť aj do najchladnejších zákutí zimnej prírody. Zachytiť na fotku čarovnú atmosféru, ktorá tu vládla nebolo ťažké. Náš zaľúbený pár si navzájom vymieňal nežné pohľady a ich duše zneli v jednom tóne. Jemné šaty nevesty, čipka podobajúca sa námraze, ktorá pokrývala stromy, elegantný oblek ženícha boli detaily, ktoré sme sa snažili na našich fotkách zachytiť.

Úsmev

Goethe raz povedal: „Ľudská duša je ako voda, prichádza z neba a do neba stúpa. A znova sa vracia na zem v nekonečnom striedaní.“ Majka a Adam sa vydali v ústrety každodennému životu, ktorý bude naplnený vzájomnou láskou a porozumením a každodennými maličkosťami, ktoré im na tvárach zakaždým vykúzlia úsmev ako mávnutím čarovného prútika.

Navždy spolu

Zo všetkých ciest si zvolili tú jedinú, ktorá ich naplní láskou a po ktorej sa rozhodli kráčať spolu. Svadobný deň je pre každých mladomanželov výnimočným okamihom, kedy sa rozhodli pred svetom spečatiť svoju lásku, ktorá bude trvať večne. Svadobný deň Majky a Adama bol však výnimočný aj pre nás. Zdieľať s nimi okamihy lásky, porozumenia a očakávania, kedy sa stanú manželmi nás napĺňalo magickým pocitom radosti.

Tradície

Nuž obaja sa teda vybrali v ústrety svojmu novému životu, v ktorom ich bude sprevádzať láska, nežnosť a spoločné pochopenie. Ich dve srdcia sa spojili v jedno. Dojatie a lásku bolo vidieť aj na tvárach svadobných hostí, ktorí zdieľali výnimočný okamih so zamilovaným párom. Tradície a zvyky boli neodmysliteľnou súčasťou svadobnej hostiny a postarali sa o zábavu a pobavenie prítomných svadobných hostí. Okom svadobného fotografa sme sa snažili zachytiť výnimočnosť okamihov, ktorými svadba Majky a Adama jednoznačne oplývala.