Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o láske…

Môžete sa o nej dopočuť z novín, internetu, z kníh a filmov, no iba vtedy ju dokonale pochopíte, ak ju môžete reálne vidieť a zažívať na vlastnej koži. Všetko, čo sme vždy chceli vedieť o láske? Nikdy nebudeme vedieť dostatok. Vždy nás niečomu novému priučí a stále zažijeme vďaka nej opäť raz niečo jedinečné a výnimočné. Také bolo aj fotenie Mišky a Mareka, ktorí nám doplnili náš zoznam toho, čo sme chceli vedieť o láske.

Pohladenie na duši

Cítime to pri fotení, ale aj úprave fotiek. To pohladenie na duši, ktoré so sebou prináša láska. Že nielen rande fotenie, ale každé stretnutie ľudí, ktorí sa majú radi je pohladením dvoch sŕdc. Zachytávať toto pohladenie na fotkách je výnimočné. Vďaka tomu, že môžeme o láske prostredníctvom fotenia hovoriť ďalej, a zároveň si ju pripomínať nie je prácou, ale privilégiom, ktoré sa nám dostalo.

Tiché zázraky

Tie najkrajšie veci sa rodia v tichu. Aj láske stačí jedna tichá chvíľka, objatie, bozk, pritúlenie sa v čase zimy, ale aj choroby. Tiché zázraky môžu Miška a Marek opäť prežiť, keď si pozrú fotky o niekoľko rokov niekde na gauči pri teplom čaji. V tichu pochopia, že ich láska je zázrak. Tak ako každá láska na tomto svete.

Otvor oči a zvečni svoju lásku

Rande fotenie je vždy také uvoľňujúce, plné spontánnosti a vychutnávania si jeden druhého. Myslíme si, že každý pár by mal prežiť deň, v ktorom zveční svoju lásku na fotkách a o niekoľko rokov otvorí album plný láskavých chvíľ.

A my budeme radi, ak opäť raz získame to privilégium dozvedieť sa o láske opäť niečo nové. Už sa nevieme dočkať, kedy si doplníme zoznam o ďalšie prekvapenia, ktoré nám ponúknete. Radi zvečníme vašu lásku rande fotkami. Stačí len povedať!

 

Darina a Tomáš