Miška a Tomáš

Každá svadba je jedinečná. Všetky však majú niečo spoločné. Lásku. Práve vďaka nej nás to stále rovnako baví.

Pre Mišku a Tomáša sme zvečnili už jedno ich predsvadobné rande. O to radšej sme nafotili aj ich veľký deň. Najmä preto, že táto svadba bola presne podľa nášho vkusu. Nádherné prostredie spišského podhradia, skvelá uvoľnená atmosféra, usmiati novomanželia. Pre fotografov splnení sen. ? Nad ránom sme si odnášali nielen množstvo krásnych záberov, ale v srdci aj dvoch nových priateľov.

Do Penziónu St. Martin sa vždy radi vraciame. Robiť svadby tu jednoducho vedia. Oslava v svadobnom stane má navyše vždy osobitné čaro. Hostia akoby si tu boli bližší a bavia sa inak, spontánnejšie.

Fotenie portrétov počas slávnosti bolo veselé ako len naháňanie západu slnka môže byť. Spišská príroda a pamiatky nám ponúkli tie najkrajšie kulisy.

Svadbu si najviac užijete vtedy, keď z nevesty a ženícha cítiť pohodu a uvoľnenosť. Spoločné šťastie Mišky a Tomáša bolo autentické a prirodzené. Rýchlo by vás svojimi úsmevmi dostali. Ich svadba sa niesla v štýle jednoduchosti a tradícií. Od Miškiných svadobných šiat po „obyčajné“ fotenie na bicykli. Láska však nikdy nemôže byť obyčajná, rovnako ani žiadna svadba. Podobne ako odkvitnutá púpava rozsieva po svete tie najkrajšie emócie – lásku a šťastie, ktoré prináša manželstvo a jeho dobrodružstvá.

[edsbportman layout_type=“single_project“ id=“15″ ]