Natália a Tomáš | FOTO+VIDEO

Nie je sa kam ponáhľať

Tento rok spomalil životy nás všetkých. Niektorí by možno povedali, že ich až úplne zastavil. Natália a Tomáš by Vám však vedeli porozprávať. A my tiež.
Áno, je pravda, že z veľkolepej svadby sa nakoniec stala tá najútulnejšia garden party, akú si v časoch pandémie môže človek predstaviť. No vďaka tomu sme si tam boli všetci bližší. Všetky tie úprimne emócie a láska, ktorú sme mali možnosť zachytiť spravili návrat do reality o niečo jednoduchší a krajší. Veríme, že každý svadobný fotograf aj nefotograf by nám dal za pravdu.

Ľúbezný príbeh

Každý pár má svoj vlastný príbeh, svoj dôvod na spoločné áno. A každý príbeh nás zavedie inam s rovnakou destináciou šťastia. Láska tejto nádhernej dvojice viedla naspäť do Bratislavy, na chatu Zoška, kde ich spoločná cesta začala pred niekoľkými rokmi. Tam si tentokrát oficiálne no zároveň spomienkovo povedali svoje áno, na ďalšej kapitole, ktorú ešte len majú pred sebou. Obklopení tými najbližšími.

Spomienkové

Svadby sú vždy pre fotografa sladkou výzvou s najlepším pocitom na konci. Preto je pre nás ako svadobných fotografov veľmi dôležité zachytiť každý okamih tohto dňa, pretože celá kapitola ich vzťahu viedla práve tam. Viedla ku svadobným šatám, ručne tvorenej výzdobe, prvému pohľadu ženícha na jeho krásnu nevestu, rodinnej veselici. Je to deň, ktorý sa stane len raz, ale vďaka fotkám ho môžete prežívať ešte veľmi dlho.

A tak má teraz celá rodina možnosť spomínať na radosť, ktorá vyplnila tento deň v roku. Natálka s Tomášom môžu znova vidieť ich áno, ako aj najbližších, ktorí ešte aj po obrade dokázali naplniť ten deň smiechom, úsmevmi a tancom.
No a my sa s úsmevom a vďakou pozeráme na ďalší krásny pár, ktorý dôveroval tomu, čo robíme.