Jedinečná svadba pod Tatrami

Niekedy stačia na dobré svadobné fotky tri veci – nevesta, ženích a láska. Všetky by mali byť v ten deň samozrejmé. Možno trošku zahalené napätím, tajomstvom a otázkami, ako to všetko dopadne. Svadba Oľgy a Laca bola nabitá spontánnosťou a bezprostrednosťou. Aj rúškom tajomstva a jedinečnosti. Tešili sme sa, že sa opäť môžeme ocitnúť na svadbe plnej prekvapení a lásky. Ako inak, opäť sme sa stali svedkami úžasných momentov, ktoré nás obohatili.

Prípravy na celý život

Tie svadobné bývajú občas stresujúce. Úlohou svadobného fotografa však je predovšetkým to, aby ste na ne nezabudli. Na ten moment, kedy ste čakali už len na posledné doladenie makeupu a vedeli ste, že sa o chvíľu ocitnete vo svadobných šatách. Prípravy Oľgy a Laca sa niesli v radostnom duchu, a my sme sa vďaka nim opäť presvedčili, že v každý okamih nového dňa je možné tešiť sa aj z maličkostí na ponožkách. A vo svadobný deň na celý život so svojim milovaným.

Zábava nadovšetko!

Niesla sa nielen miestnosťou plnou ľudí, ktorí sa ocitli vo víre tanca, ale aj pri skupinovom fotení. Na svadbe Oľgy a Laca boli aj rekvizity, vďaka ktorým sme neudržali smiech ani my sami. Čo nás na nich oslovilo? Fotiť sa chceli všetci. Mladí, starí, deti. Každý sa zapojil do zábavného fotenia, a rozhodol sa vyčariť o niekoľko rokov úsmev na tvárach manželov. Čo môže byť ešte krajšie, ako keď sa vďaka fotkám presuniete na nezabudnuteľnú svadbu?

Romantika v prírode

Dala sa priam krájať. Detaily v podobe stoličiek a stola zahrali na naše srdcia a spolu s prírodou vytvorili dokonalú kompozíciu pre portrétové svadobné fotky Oľgy a Laca. Všetci sme sa vznášali na vlnách plných lásky a emócií. Občas nechápavo krútime hlavami nad tým, ako si vie láska, príroda a obyčajné kuchynské náradie vytvoriť z fotky spomienky na celý život. Cítili sme sa obdarení. Áno, fotiť jedinečné chvíle dvoch ľudí, ktorí začínajú svoj život je naozaj veľký dar.

Túžime po ďalšej romantike a neopakovateľných svadobných chvíľach. Ak chystáte niečo veľkolepé, radi si to s vami zapamätáme!

Pin It on Pinterest

Share This