Svadba ako z rozprávky

Aj takto sme sa cítili pri fotení tejto svadby. Vďaka Peťke a Robovi sme si pripomenuli, čo je na svadbe podstatné. Zapamätať si tie najdôležitejšie momenty a zachytiť ich nielen srdcom fotografa, ale aj obyčajného človeka, ktorý verí v lásku. Poďte sa s nami pozrieť na ich veľký deň.

V objatí prírody

Iste nám dáte za pravdu, že tie najkrajšie svadobné fotografie dokáže vyčarovať len jedna vec na tomto svete. Príroda. A my sme jej nesmierne vďační za to, že robila úžasné kulisy aj pri fotení svadby Peťky a Robka. Stromy, kvety, tráva, jazierko. To nie je nič staromódne, ale niečo, čo tu zostane naveky. Ako láska dvoch mladých ľudí. Nebojte sa svoj svadobný deň prežiť v objatí prírody spolu s nami. My vám zaručíme, že spolu s ňou si tieto chvíle zapamätáte navždy.

Aj detaily sú dôležité

Jemný úsmev, póza, zamilovaný pohľad, svadobná kytica či objatie. Aj tieto malé detaily vedia vyčarovať z fotky hotový skvost. A my sa na svadbe radi stávame detailistami, pretože si myslíme, že záleží na každej maličkosti spojenej s týmto veľkým dňom. Detaily z nás robia nielen dobrých fotografov, ale aj odborníkov na podstatné momenty dôležité vo svadobný deň.

Keď nie je dôležité miesto, ale dvaja ľudia

Áno, občas nezáleží na tom, kde sa svadba fotí. Myslíme si však, že dobrí fotografi vedia aj z toho najneobyčajnejšieho miesta vytvoriť fotku plnú lásky a svadobných nevšedností. Pri svadbe Peťky a Roba sme sa vyšantili v Trebišovskom parku, na lavičkách, pri schodoch a pri krásach stromov či iných darov prírody. A svadobné fotky sú na svete. Tým najúžasnejším na svadobnom fotení je, že vždy bude výnimočné. Ako svadba týchto dvoch ľudí.

Chceme vyrozprávať aj váš príbeh!

Možno už svadbu máte za sebou alebo vás tento veľký deň ešte len čaká. Vedzte, že aj popri všetkých povinnostiach netreba zabudnúť na to, prečo sa beriete, a ako inak, na lásku. Ak stojíte pred rozhodnutím výberu svadobného fotografa, my dvaja budeme radi, ak zažijeme ďalšiu výnimočnú svadbu a bude nám cťou vyrozprávať príbeh vás dvoch prostredníctvom našich svadobných fotografií.

Budeme radi, ak budeme svedkami ďalších emócií plných vašej lásky a výnimočnosti. Ak ste z okolia Trebišova a Košíc, neváhajte nás kontaktovať.

Darina a Tomáš

Pin It on Pinterest

Share This