Narodeniny sú len raz v roku…

No tie okrúhle sa oplatí vždy sláviť vo veľkom štýle. Oslavuje sa život, radosť, vďačnosť. Najväčším darom na narodeninách je to, keď je rodina spolu. Aj preto je pre nás fotenie týchto udalostí viac než výnimočné. Rodinná oslava si zaslúži poriadne tučný fotoalbum so spomienkami. Sme radi, že sme mohli jeden z nich naplniť.

Gratulanti a emócie

Dvojka, ktorá patrí k sebe. A je taktiež súčasťou každej rodinnej slávnosti. Aj tej najmenšej. Každý gratulant sa totiž počíta, a na týchto narodeninách ich bolo neúrekom. Čo sme nezabudli zachytiť? Ich vrúcne pohľady, ktoré vraveli za všetky slová. Bozky, objatia, kvety. Deti, ktoré padali do náručia oslávenkyne. Nechýbal ani potlesk, či prípitok, ktorý zavŕšil radosť. A my sme ju mohli prežiť spolu s nimi a zachytávať túto spomienku aj do albumu svojho života.

Vo víre rozhovorov a gest

Čo milujeme na rodinných oslavách? Čas na rozhovory. Oslava narodenín je skvelou príležitosťou na dlhé dialógy, smiech, výmenu rôznych zážitkov. Je úžasné sledovať gestá a mimiku tváre, ktoré sa potom objavia nielen v spomienkach, ale aj na fotkách. Občas zabúdame na to, aké sú dôležité rozhovory. Sme radi, že môžeme ich čaro prežiť na oslave narodenín a znovu si na nich spomenúť na fotografiách.

Deti…

Oslava bez detí? Sú jednoducho všade a svojou spontánnosťou učia aj nás samých. K bezprostrednosti fotiek a udalostí, ktoré prinášajú. Vďaka deťom sa nikdy nenudíme a aj im vďačíme za nezabudnuteľné spomienky a maličkosti, ktoré vedia z fotky vytvoriť unikátnu spomienku.

Každé narodeniny sú výnimočné

A my budeme radi, ak budeme ich súčasťou. Bude pre nás nezabudnuteľnou skúsenosťou a zážitkom prežiť s vami jubileum a čítať v očiach, koľko úžasných rokov je za vami. Dovoľte nám to všetko zachytiť na fotkách a vytvoriť vám spomienky, na ktoré budete spomínať do konca života.

Pin It on Pinterest

Share This