Svadobný fotoeditoriál 2020

ROZŠÍRTE SVOJE PROFESIONÁLNE PORTFÓLIO

  • exkluzívny dodávatelia

  • nádherné lokácie

  • zamilovaná dvojica

  • bez časového stresu

Dátum: Pre koronavírus zatiaľ presunuté na náhradný termín 7.6.2020

Editoriál sa uskutočný ak to bude možné k danej situácií. Samozrejme za dodržania všetkých bezpečných predpisov. Tak aby nebol nikto ohrozený!

Trvanie: cca 12 hodín
Miesto: Penzión St. Martin, Spišské Podhradie
Cena: 120€

Prihlásiť sa na editoriál môžete dvoma spôsobmi:

1., Zakúpením miesta na našom editoriáli máte účasť istú.

2., Alebo účasť  ZADARMO. Môžte skúsiť štastie vyplnením dotazníka, ktorý nájdete nižšie a možno si vyberieme práve Vás.

Pripravili sme pre Vás profesionálny svadobný fotoeditoriál v spolupráci s exluzívnymi dodávateľmi v nádhernom prostredí Spišského Podhradia. Začíname v nádhernom historickom penzióne fotením príprav, nádherné portréty krásnej nevesty a ženícha na chodbách penziónu a “prvé videnie sa” nevesty so ženíchom si dáme v krásnej záhrade tohto penziónu. Potom nás čaká viacero úžasných lokácií v okolí, v objektíve uvidíme aj Spišský hrad a iné ikony tohto kraja. Na záver si dáme nádherný západ slnka s našími “čerstvými” manželmi 🙂
Obed, malé občerstvenie počas dňa, káva/čaj je v cene.

Maximálny počet účastníkov na jednu dvojicu je 5.

Zrušiť výber

Vzhľadom k situácii ohľadom koronavírusu, ktorý obmedzil príjmy pre fotografov. Sme sa rozhodli poskytnúť účasť na editoriáli pre piatich fotografov zadarmo. Stačí ak nám zašlete na email alebo formulárom stručný príbeh o Vás a prečo by ste sa chceli zúčastniť.

Dotazník pre účasť zdarma

11 + 7 =

Krátky klip z nášho posledného fotoeditoriálu

Pin It on Pinterest

Share This