Veľký kurz Svadobný fotograf

VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

Láka Vás práca svadobného fotografa? Alebo ste si už skúsili fotenie svadieb a chcete svoju profesiu posunúť na vyšší level? V dnešnej dobe, môže každý premeniť svoj koníček na prácu a volať sa, fotograf. Preto dnes vstupujú na trh noví fotografi každý deň. Konkurencia sa zvyšuje. Samotné kvalitné fotografie už nestačia aby ste sa odlíšili od iných. Ak sa spoliehate, že Váš hlavný konkurenčný nástroj bude cena, zaradíte sa do oceána podobných fotografov.

Na našom kurze vysvetlíme ako sa jednoducho odlíšiť od iných a získať výhody od konkurencie. Okrem správneho myslenia, Vás naučíme všetko čo potrebuje fotograf vedieť. Ako napríklad správna cielená propagácia (zaplniť si kalendár svadbami), tvorba webu, jednoduchá SEO optimalizácia (dostať sa na prvé priečky v googli), výber a príprava techniky, komunikácia s klientmi, cenotvorba,  taktiež ako rýchlo a jednoducho upraviť fotky (Lightroom) a veľa iného. Na našom kurze si vyskúšate fotenie vo všetkých podmienkach, ktoré Vás na svadbe môžu prekvapiť a okrem toho si odnesiete nádherne fotky do svojho portfólia.

Ahojte Darinka a Tomáš
Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za výborne organizačne zvládnutý víkend – neveril som, že niekto môže vynaloži toľko úsilia, aby nasimuloval reálne podmienky a konkrétne situácie, s ktorými sa človek v praxi bežne stretáva a musí ich riešiť. Ste topky ?
Ďakujem aj za váš ľudský osobitý prístup, ochotu poradiť a to aj po skončení kurzu – váš záujem zostať s nami v kontakte.
Vo vašej spoločnosti som sa cítil veľmi dobre a viem si predstaviť posedieť si s vami na káve a pohovoriť nie len o fotke, ale aj len tak, o živote.
Obaja ste charizmatický ľudkovia a urobili ste na mňa skvelí dojem. Som rád, že som mal možnosť stráviť s Vami chvíľku a robiť to čo nás spája.
Verím, že toto nebolo naše posledné stretnutie.

Váš big fan. Marek

Pripravili sme pre Vás intenzívne hodiny plné informácií, kde sa dozviete naše kompletné znalosti z tohto remesla. Taktiež Vám ukážeme ako sme dokázali od nuly v priebehu roka zaplniť celý náš kalendár svadbami.

Na tretí ročník nášho kurzu sme urobili zmenu! Kurz sme rozdelili na víkendové hodiny. Spolu Vás čaká osem lekcií. Tak si môžete vybrať to, čo Vás najviac zaujíma. A taktiež si vybrať dátum, ktorý Vám najviac vyhovuje. Kurz bude zakončení svadobným editoriálom, kde môžete zúročiť všetky vedomosti a odniesť si nádherne fotky do svojho portfólia.

Kurz začína koncom januára 2023.

Miesto konania kurzu bude v Poprade.

Ak Vás kurz zaujal a máte otázky kľudne nám môžete napísať alebo zavolať na naše číslo 0911733940.

Tešíme sa na Vaše otázky.

  zoznam lekcií

  1. ZAČÍNAM FOTIŤ

  Ak sa chceš stať svadobným fotografom a nevieš sa rozhodnúť, ktorý fotoaparát je správny. Ako ho nastaviť a robí ti problém manuálny režim? Určite na začiatku nevynechaj túto časť nášho kurzu.

  Cena lekcie 59€ / 3-4 hodiny

  Termíny:

  Ukončené.

  Možnosť absolvovať individuálne alebo online cez ZOOM.

  2. AKO SA PRESADIŤ

  Myslíš si, že je na trhu veľa svadobných fotografov? Áno je ich veľa a každú chvíľku ďalší pribúdajú ale dobrá správa je, že aj končia. My ti povieme ako sa k tej druhej skupine nepridať. Povieme ti náš príbeh ako sme začínali „z nuly za rok na plný kalendár“. Aj to, že o nízkej cene to nie je. A dáme ti návod ako sa v tom mori fotografov zvýrazniť. 

  Cena lekcie 69€ / 2-3 hodiny

  Termíny:

  Ukončené.

  Možnosť absolvovať individuálne alebo online cez ZOOM.

  3. MARKETING

  Instagram, facebook, web stránka, google, platená reklama, organický dosah alebo Offline marketing???? Čo z toho potrebujem? Ukážeme Vám čo naozaj funguje. Ako si urobiť web úplne sám. A to najdôležitejšie ako sa dostať v googli na prvú stranu svojpomocne. A to všetko aj pre úplných začiatočníkov.

  Cena lekcie 190€ /  5 hodín

  Termíny:

  Ukončené.

  Možnosť absolvovať individuálne alebo online cez ZOOM.

  4. TECHNIKA

  Čím fotíme my a čo všetko potrebujete na svadbu. Aké nastavenia používame a kedy vyťahujeme blesk. Vyskúšate si fotenie v náročných podmienkach. Tak aby Vás na svadbe nič neprekvapilo. Okrem toho si odnesiete pekné fotky krásnej dvojice. 

  Cena lekcie 99€ /  3-4 hodín

  Termín:

  Termíny:

  Ukončené.

  Možnosť absolvovať individuálne.

   

  5. EMÓCIA

  Náš autorský kurz zameraný na zachytenie emócie. Po tomto kurze nebude existovať pre Vás človek, ktorý “nieje fotogenický”. A Vaši klienti sa na fotenie s Vami budú tešiť. Aj s tejto časti kurzu si odnesiete krásne fotky. 

  Cena lekcie 90€ /  3-4 hodín

  Termín:

  26.2.2023 o 13.00

  6. KOMUNIKÁCIA

  Viete čo odlišuje naozaj dobrého svadobného fotografa od toho priemerného? Komunikácia. Ak to chcete v tomto priemysle dotiahnuť ďaleko tak túto časť si určite nenechajte ujsť. 

  Cena lekcie 59€ /  2-3 hodín

  Termíny:

  5.3.2023 o 13.00

  9.3.2023 o 16.00

  7. LIGHTROOM

  Nieste v Lightroome ešte “doma”. Trvá Vám výber fotiek aj úprava dlho. Tak v tejto lekcií  Vám ukážeme ako Lightroom zvládnuť ako profesionál. Kurz je aj pre úplných začiatočníkov, ktorí program zapnú prvý krát na kurze ale aj pre tých ktorí sa chcú v jeho ovládani zlepšiť.

  Cena lekcie 89€ /  3-4 hodín

  Termíny:

  12.3.2023 o 13.00

  16.3.2023 o 16.00  8. EDITORIÁL

  Na túto časť sa vždy všetci tešíme. Tu zúročíte všetky naučené zručnosti a odnesiete si jedinečné fotky do svojho portfólia. Fotky, ktoré Vám vytvoria portfólio vo Vašich začiatkoch alebo spestria to Vaše ak už fotíte. 

  Editoriál je prioritne pre účastníkov celého kurzu.

  Cena lekcie 190€

  Termín:

  Dátum upresníme v závislosti od počasia.   Kurz je možné absolvovať v celku ale aj po lekciách, ktoré Vás zaujímajú.

  Hodnota celého kurzy je 845€.

  Pri objednávke v celku cena 590€.

  Pri objednaní 6 a viac lekcií 30% zľava. Pri objednaní 4-5 lekcií 20% zľava. Pri objednaní 3 lekcií 10% zľava.

  Možnosť platby na “splátky” ak absolvujete všetky lekcie za plnú cenu. Editoriál bude pre Vás zadarmo.

  Počet miest je obmedzený.

  Spôsob platby: Registrácia je záväzná po úhrade plnej sumy alebo zálohy vo výške 20€ za lekciu. Doplatok minimálne týžden pred kurzom.

  Žiadosť o registráciu:

  Registrácia bude záväzná po potvrdení.

   

   Ahojte Darinka a Tomáš ❤️ chcem Vám ešte raz poďakovať za skvelú a veľmi obohacujúcu skúsenosť! Svadobný víkend vo Vašom podaní bol nad moje očakávania. Vďaka Vám sa cítim pripravená aj na momenty, ktoré by má inak možno zaskočili. Nesmierne ste mi obohatili znalosti a ja som si vďaka Vám mohla krásne spestriť a rozšíriť moju tvorbu a prezentáciu. Určite sa budem tešiť na ďalšiu podobnú akciu! Ste skvelí a veľká vďaka ?

   IVANA

   Napisali o nás:

   KURZ SVADOBNÝ FOTOGRAF 2020

   Prvý víkend v auguste zorganizovali fotografovia Darina a Tomáš ich prvý veľký kurz svadobný fotograf. Kurz sa konal v penzióne St. Martin v Spišskej Kapitule. Boli to dva intenzívne dni…

   SVADOBNÝ FOTOEDITORIÁL 2020 MODRA

   Darina a Tomáš, svadobná dvojica  fotografov a taktiež manželia a rodičia dvoch synov. Tento rok pripravili už druhý svadobný fotoeditoriál. Po prvom na východnom Slovensku, ktorý sa konal v Spišskom Podhradí sa rozhodli ísť na západ Slovenska. Vybrali si nádherne prostredie v Modre v novom krásnom priestore Pod Gaštankou.

   STORNO PODMIENKY:

   Stornovanie účasti viac ako 20 dní pred konaním kurzu/editoriálu – vrátenie 100% zo zaplateného poplatku / zapletenej sumy za kurz.
   Stornovanie účasti 19 – 7 dní pred konaním – storno poplatok vo výške 100% z požadovanej zálohy za editorál.
   Stornovanie účasti 7 a menej dní pre konaním – storno poplatok v plnej výške za editoriál.