Láska kvitne v každom ročnom období. Aj na jeseň, keď síce lístie zo stromov opadáva, ale o to krajšie sfarbuje prírodu. Má milión odtieňov, podobne ako láska. Tá, ktorá vznikne medzi dvomi mladými ľuďmi je neopakovateľná a vždy iná. Tak ako každé svadobné fotenie.

Nikdy nás neprestane baviť výraz na tvári ženícha, keď prvýkrát vidí svoju nevestu v svadobných šatách. Alebo spoločná radosť a vzrušenie „takmer novomanželov“ v momente výmeny prstienkov posvätených tou najvzácnejšou vodou. Alebo dojatie rodičov, ktorým sa v očiach ligocú slzy a zmes toľkých emócií.

Toto fotenie nám opäť potvrdilo, že príroda je tým najkrajším fotoštúdiom. Obľúbené lesné zákutia Viktórie a Luboša boli pre nás ideálnymi tichými spoločníkmi. Tak ako mnohokrát predtým, aj v ich veľký deň sa stali svedkami ich lásky. Lesná cestička sa ako na zavolanie stala symbolom ich začínajúcej manželskej cesty životom. Vďaka fotografiám im vždy bude pripomínať emócie prežité v tento deň, ich lásku a odhodlanie vykročiť v ústrety manželskému šťastiu.

Zábery v ovocnom sade vznikli prirodzene ako vzájomné úsmevy našich zaľúbencov. My romantici veríme, že láska v manželstve dozrieva ako ovocie na stromoch v októbri. Na začiatku je sladké, no ani časom nestráca na svojej sviežosti keď sa oň správne staráte.