V zajatí emócií

Svadobné fotky Zuzky a Lukáša sú plné emócií. Vo svadobný deň to bez nich jednoducho nejde. A pohltili aj nás. Opäť nám pripomenuli to, prečo fotíme svadby. Aby sme nezabudli na to najdôležitejšie v živote. Spomienky, lásku, slzy, radosť, oddanosť. Aj tieto emócie sme sa snažili zachytiť nielen fotoaparátom, ale aj tykadielkami svojej duše. Veď, posúďte sami!

V pohybe a vo svetle

Milujeme fotografie v pohybe a v hre svetiel. Svadba je na tieto fotky ako stvorená. Bežíte, stojíte, tancujete, bozkávate sa. A my to všetko môžeme zachytiť a preniesť na fotopapier. Svadba Zuzky a Lukáša bola bohatá na rôzne pózy, nápady, tance, či jednoduché kompozície, ktoré dotváralo už len slnko alebo emócia. Dokonalé splynutie, kompozícia a sen každého svadobného fotografa. Keď je váš svadobný deň skutočne akčný, a plný lásky.

Keď kráčate uličkou a vytúžené áno

Aj fotky v kostole a výmena prstienkov sú pre nás magické. Vieme, že tieto momenty sú pre nevestu a ženícha tie najdôležitejšie a chcú ich mať aj na nočnom stolíku. Na svadbe Zuzky a Lukáša sme boli pri týchto chvíľach a neváhali ich zachytiť, pretože sú len raz v živote. Čo na nich milujeme? Práve to, že je za nimi nekonečné množstvo dní čakajúcich na tieto okamihy. A my sme boli pri tom.

Na hostine

Svadobná hostina tohto páru? I tu sme mali tú česť odfotiť skutočné chvíle, ale byť tiež svedkom zábavy, jemných dotykov a tradícií. Každá z nich ku svadbe neodmysliteľne patrí. Každý svadobný fotograf by nemal zabudnúť na kŕmenie polievky, búchanie lyžičiek, prvý tanec, čepčenie, či iné dôležité okamihy. Aj my sme ich mohli odfotiť a nestáli sme pritom vzadu, ale prežívali sme to spolu s nimi. Čarovné, magické a tradičné svadobné chvíle.

Fotky, ktoré zostanú navždy

Toľko vecí zo svadobného dňa sa vám možno ešte pred svadbou budú zdať zbytočné a prchavé, ako napríklad výzdoba, torta, hudba – ale! Svadobné fotografie – to je to jediné, čo vám z tohto svadobného dňa skutočne zostane. Tie tu budú, aj keď tu už vy nebudete a zostanú aj vašim vnúčatám. Fascinujúce spomienky, ktoré rozprávajú príbehy a pripomínajú to dôležité. A my chceme z vašej svadby vyčarovať fotky, ktoré zostanú navždy a vďaka ktorým si pripomeniete emócie a všetky chvíle spojené s vašim svadobným dňom.

Budeme radi, ak budeme svedkami ďalších emócií plných vašej lásky a výnimočnosti. Ak ste z okolia Popradu, neváhajte nás kontaktovať.

Darina a Tomáš

Pin It on Pinterest

Share This