Cenník na sezónu 2024/2025

Každá svadba je individuálna a kvôli tomu pripravujeme pre každého individuálnu cenovú ponuku.
Na vypracovanie cenovej ponuky by sme Vás chceli poprosiť vyplniť nás kontaktný formulár alebo aby ste nám zaslali informácie o Vašej svadbe na náš email.

Prečítajte si aj odpovede na najčastejšie otázky.

Kontaktný formulár  Video poskytujeme iba ako doplnok k fotografikcým službám.


  Od známehoNa výstaveVyhľadaním na interneteFacebookInstagramIné

  Uistite sa, že po odoslaní dostanete správu „Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.“ Čo potvrdzuje, že vaša správa bola odoslaná. Ak sa tak nestane, pošlite svoju správu priamo na adresu info@darinatomas.sk. Pokúsime sa odpovedať do 24hodín. V prípade ak nebudete mat od nás odpoveď, prosím skontrolujte si zložku so spamom.

   

  ODPOVEDE NA NAJČASTEJŠIE OTÁZKY:

  1. AKÁ JE VAŠA CENA ZA SVADOBNÉ FOTENIE?

  Každá svadba je individuálna a kvôli tomu pripravujeme pre každého individuálnu cenovú ponuku.
  Na vypracovanie cenovej ponuky by sme Vás chceli poprosiť vyplniť nás kontaktný formulár alebo aby ste nám zaslali informácie a Vaše predstavy o svadbe na náš email. Kontaktný formulár.

  2. NA NAŠEJ SVADBE BUDE JEDNA ALEBO DVE OSOBY?

  Vždy pracujeme ako tím dvoch ľudí – Darina a Tomáš.

  3. KDE PÔSOBÍTE?

  Pôsobíme na celom Slovensku. Veľmi radi cestujeme a spoznávame nielen Slovensko. Je pre nás potešenie cestovať tam, kde sa koná Vaša svadba.

  4. NA AKÝ DLHÝ ČAS SI VÁS MÔŽEME OBJEDAŤ?

  Počas víkendov fotíme celodenné svadby maximálne 16 hodín a minimálne 11 hodín. Počas týždňa fotíme aj krátke svadby, prípadne svadobné portréty alebo len obrady.

  5. ČO OBSAHUJE VAŠA PONUKA?

  Štandardne ponúkame všetky fotky vo vysokom rozlíšení (pre tlač) a v nízkom rozlíšení (pre web/internet). Na USB nosiči v darčekovej krabičke.

  6. TREBA ZAPLATIŤ ZÁLOHU ZA FOTENIE?

  Áno berieme rezervačný poplatok vo výške približne 20%. Táto suma Vám bude odpočítaná z celkovej ceny za fotenie.

  7. KEDY TREBA ZAPLATIŤ ZVYŠNÚ SUMU?

  Za fotenie sa platí v hotovosti na svadbe alebo prevodom do 7 dní po svadbe.

  8. AKO UPRAVUJETE FOTOGRAFIE?

  Úprava fotografií je dôležitá časť nášho umenia. Záleží nám na tom, aby ste so spomienkami, ktoré sme pre vás zachytili boli spokojní. Preto úprave fotiek venujeme viac ako 40 pracovných hodín.
  Fotografujeme do raw formátu, ktorý následne digitálne spracovávame. Ako budú fotky vo finále vyzerať je len v našich rukách. Preto si dôkladne pozrite fotky na našej stránke. Ako môžete vidieť, z hľadiska tonality, resp. farebného nádychu sa nám páči prirodzený teplý štýl. Upravujeme vždy všetky fotografie, ktoré vám chceme odovzdať. Fotky neposkytujeme v pôvodnom raw formáte. Na konci pre vás budeme mať pripravený kompletný balíček upravených fotografií v jpg. V prípade záujmu vieme niektoré fotografie „vyvolať“ aj v čiernobielej variante.

  9. KOĽKO OBRÁZKOV DOSTANEME Z NAŠEJ SVADBY?

  Odovzdávame najlepšie fotografie Vášho svadobného dňa. Negarantujeme presný počet, záleží od dĺžky fotografovaného času, počtu hostí a celkovej atmosféry.

  10. KEDY DOSTANEME FOTKY?

  Malú „ochutnávku“ fotografií, výber 20-30 fotiek dostanete už pár dní po svadbe. Všetky fotografie sa vždy snažíme odovzdať do 4 týždňov od svadby. Avšak počas silnej svadobnej sezóny, prípadne ak máme veľa videí a filmov môže sa termín odovzdania natiahnúť na maximálne dva mesiace od vašej svadby. 

  11. TREBA SI REZERVOVAŤ TERMÍN NA SVADBU?

  Určite, veľa párov si rezervuje termín už rok alebo dva dopredu.

  12. JE MOŽNOSŤ OSOBNÉHO STRETNUTIA PRED REZERVÁCIOU?

  Samozrejme, uprednostňujeme osobné stretnutie alebo videohovor (napr. skype) pred záväznou rezerváciou.

  13. KEDY ODPORÚČATE FOTIŤ MLADOMANŽELSKÉ PORTRÉTY?

  Je úplne na vás či chcete portréty fotiť v deň alebo v iný deň vsadby. Doležité je aby ste sa pri nich vedeli čo najviac uvoľniť. Ideálne je si na fotenie portrétov vyhradiť 30-45 minút samotného fotenia (bez presunu) pri jednej lokácií. Najlepší čas na fotenie je 1-2 hod pred západom slnka (treba prípadne počítať s kopcami v okolí miesta fotenia, tam o niečo skôr zapadá slnko).
  Odporúčame pre zachytenie najlepších emócií aby sme pri fotení boli iba vy a my.

  Kristina a Michael

  Kristina a Michael

  KRISTINA A MICHAELSVADBA V ART HOTEL KAŠTIEĽ TOMÁŠOV   Milujeme medzinárodné svadby. Pestrosť iných kultúr, ich zvyky a tradície jedinečne okorenia svadobný deň. A presne taká bola Slovensko - Grécka svadba v Art Hotel Kaštieľ Tomášov. Ďakujeme Kristíne a...

  Zuzka a Martin

  Zuzka a Martin

  ZUZKA A MARTINJedinečná svadba v stane na brehu domaše   Vždy sa radi vraciame na východ Slovenska. V nádhernom svadobnom stane na brehu Domaše sme po druhý krát zažili nezabudnuteľnú svadbu dvoch jedinečných ľudí. Zuzka a Martin spojili nádhernú eleganciu s...

  Svadba vo Viedni

  Svadba vo Viedni

  VIEDEŇGabby a Beany a ich nádherná romantická svadba v centre Viedne zakončená oslavou v Karolinenhof Farm.

  Bibiana a Adam

  Bibiana a Adam

  Sledujte nás na InstagrameS jedným z našich svadobných editoriálov sme zavítali aj do Modry a to konkrétne Pod Gaštanku. Nádherný priestor obklopený prírodou s výhľadom na Modru. Nechceme sa veľa rozpisovať lebo za nás “hovoria” fotky ale tak...