Svadba Klaudiky a Stana: áno, ktoré si povedali v letnom vánku

 

Svadobný deň je výnimočným míľnikom v našich životoch. Nesie v sebe chvejúci pocit vzrušenia a sladký prísľub života s našou spriaznenou dušou. Preto ako svadobný fotograf, a v jednom aj manželský pár, sa tešíme, keď môžeme byť súčasťou oslavy lásky.

Príbeh svadby Klaudiky a Stana
Mali sme tú česť byť aj pri tom, ako si Klaudika a Stano v letnom vánku povedali svoje áno. Tento milý pár sme si od prvého okamihu obľúbili. Ich svadba sa niesla v uvoľnenej a priateľskej atmosfére, v okruhu blízkej rodiny a dobrých priateľov.
Hoci manželský pár býva a študuje vo Viedni, svoje áno si povedali v kostole Najsvätejšej Trojice v Stropkove. Po krásnom obrade nasledovala oslava v elegantnom stane v Garden Hotel Domaša – kde sme sa ocitli v objatí prírody, presne ako z rozprávky.
Našou hlavnou úlohou ako svadobný fotograf je zachytiť objektívom emócie tohto dňa – zvečniť pocity, ktoré sa zrkadlia na tvárach novomanželov, ale aj ich najbližších. A svadba Klaudiky a Stana sa niesla presne v znamení autentických emócií.

Svadobné fotenie na dve zastávky
Klaudika a Stano mali svoju predstavu o svadobných fotkách a svadobnom videu, ale aj napriek tomu nám nechali voľnú ruku v tvorbe. Vždy si vážime, keď môžeme želania manželského páru doplniť o štipku našej perspektívy. Vedomie, že fotky, ktoré zachytil náš objektív budú mladomanželom navždy pripomínať tento krásny okamih, nás napĺňa radosťou.

Svadobné portréty sme fotili na dvakrát. Najskôr pri krátkej zastávke z obradu, kedy nám prostredie ponúklo nádhernú, romantickú scenériu. A potom sme Klaudiku a Stana vytiahli k vode, aby sme pri západe slnka mohli zachytiť ďalšie vytúžené zábery.

S príchodom noci sa mladomanželia mohli uvoľniť a naplno si užiť zábavu so svojimi najbližšími. O tú sa postarala úžasná ľudová hudba Stropoviani. A na záver sa nieslo čepčenie v tradičnom ľudovom duchu od Makovicky Divky.

Byť súčasťou svadobného dňa nám zakaždým pripomenie krásu a silu manželstva. Preto si ceníme, že ako svadobný fotograf môžeme pre mladomanželov naveky zvečniť tieto vzácne spomienky.

Na záver by sme radi vyzdvihli výber dodávateľov, ktorí taktiež prispeli svojou šikovnou prácou k tejto svadbe:
 
Kvet: svadobná výzdoba
 
rowan_jarabina: svadobné oznámenia
 
Yoora Studio: svadobné šaty
 
Vlasmejker: svadobný účes
 
Salon Hartl: svadobný oblek