REFERENCIE

Vo všeobecnosti som bola veľmi vďačná za osobné stretnutie pred svadbou a rady, ktoré ste nám dali. Váš pohľad na svadby nás zároveň pred samotným svadobným dňom aj trochu ukľudnil. Keď človek organizuje svadbu prvý krát, niekedy potrebuje aj pocit uistenia, že to ročné plánovanie dáva zmysel a aj napriek niektorým menej tradičným prvkom to dopadne super, ak je to autentické k nám.

Počas samotného svadobného dňa sme ocenili váš ľudský prístup, pohotovosť, to že ste sa vedeli hned prispôsobiť a pomôcť ak bolo treba.

Samotné fotenie nás dvoch ako páru, prebehlo tak rýchlo, že hostia ani nestihli postrehnúť, že sme niekde inde ako oni. Po pravde sme väčšinu dňa ani nevnímali, že tam ste, čo aj ked znie hrozne, myslím ako kompliment. 🙂

Kika Pandoš

Výber svadobného fotografa a kameramana bol pre nás veľmi dôležitý, pretože okrem spomienok sú fotografie a video to, čo nám zo svadby ostane. 

Ak hľadáte niekoho s estetickým cítením a zmyslom pre detail, určite odporúčame Darinku a Tomáša. Takých je na Slovensku určite viac, ale to, čo robí Darinku a Tomáša výnimočnými je ich priateľský a zodpovedný prístup. Sú perfektne zohratí a video a fotografie, ktoré sme od nich veľmi rýchlo po svadbe dostali, spolu krásne ladia.

Už od prvotnej komunikácie cez emaily nám bolo jasné, že sú to veľmi priateľskí a dobrosrdeční ľudia, ktorým na ich práci záleží. Navrhli nám predsvadobné stretnutie, na ktorom sme si prešli našu predstavu a dostali sme od nich veľmi užitočné rady, ktoré nám v náš svadobný deň veľmi pomohli. 

Počas samotného fotenia sme sa vďaka nim dokázali veľmi rýchlo uvoľniť a fotenie už potom išlo prirodzene. Cítili sme sa veľmi príjemne. 

A výsledok? Dokonalý!

Monika Majtánová

Milá Darinka a Tomáš,

ani nevieme kde začať a o čom skôr napísať, pretože spolupráca s vami bola jedna veľká radosť.

Už pri našom prvom stretnutí sme vedeli, že od vás dostaneme čo chceme, že jednoducho naplníte predstavu o našich svadobných fotografiách. 

Veľmi pozitívne hodnotíme, že ste dvaja, pretože ste vedeli zachytiť každý moment. Naše neplánované svadobné fotenie hneď po obrade sme spoločne zvládli v krátkom čase, a výsledkom sú krásne momentky, ktoré presne vystihli nás dvoch.

Ste profesionálny tím a milý sympatický pár, ktorý dáva do práce srdce. A presne to je cítiť aj z vašich fotografií. Navyše pri ich pozeraní sme z nich cítili tú super svadobnú atmosféru. 

Veríme, že naša spolupráca nebola posledná a pri ďalšom významnom období sa naše cesty opäť stretnú.

Miki Lukacova

Na spolupráci s vámi také rádi vzpomínáme. Máme ze svatby krásné fotky a videa, které nám okolí chválí. Vzpomínáme na vaší organizovanost, kdy jste dokázali lépe než my držet se harmonogramu a dostat nás na potřebné fotografické místo dle našeho programu. Díky tomu focení proběhlo plynule během večera a hlavně nenuceně a nevznikaly dlouhé promlky, kvůli kterým by museli hosté čekat, než se jim vrátíme

Andrea Nesměráková

Ahojte milí Darinka a Tomáš ! Bol to krásny deň aj vďaka Vám. Všetko prebiehalo podľa predstáv,  fotky sú nádherné, radi si ich pozeráme. Úplne najlepšie sú práve tie momentky, pre mňa.

Jedine čo by som zmenila je že by som si Vás nechala ešte dlhšie, lebo práve po Vašom odchode začala tá najlepšia zábava až do 2 v noci 😀 mali sme ešte popolnočný neplánovaný tanec so sviečkami a dymom a tam ste mi veru veľmi chýbali :)) 

Čo sa týka Vašej práce, ja si osobne myslím že to robíte skvelo, tým že ste dvaja, viete tu emóciu resp moment zachytiť z každej strany čo je dokonalé. 

Vy ste boli na svadbe takmer “ nevyditeľní“ v tom dobrom slova zmysle, a vedeli ste zachytiť krásne momenty. 

Ja Vás odporúčam všade kde to je možné 🙂

Monika Toporcerová

Na začiatku, keď sme posielali maily svadobným fotografom a potom sme dostávali odpovede, tak tá vaša schovala všetky ostatné do vrecka. To ako ste to mali spracované bolo niečo tak krásne a dojemné, že nám to úplne uľahčilo rozhodovanie a dnes, po viac ako 9 mesiacoch od svadby by sme si vás vybrali znova. 

Veľmi sa nám páčilo aj naše osobné stretnutie na mieste svadby. Bolo to skvelé, nakoľko sme sa hneď na úvod “oťukali” a v deň D sme si už neboli cudzí. Toto bolo pre nás druhé obrovské plus ktoré nás len utvrdilo v našom výbere.  

Samotný deň D, na ktorý budeme s láskou spomínať, bude pre nás aj vďaka fotografiám od vás ten naj.  

Sme naozaj veľmi radi, že sme si vybrali vás dvoch. Máme zábery, ktoré by jeden fotograf proste neurobil. To, že ste boli dvaja bola obrovská výhoda a aj tretie utvrdenie v tom, že náš výber bol najlepší 🙂  Rady a tipy ktoré sme od vás mali boli taktiež pre nás prínosné, nakoľko sme svadbu organizovali prvýkrát 😀 

A v neposlednom rade, v deň D, kedy stres zohrával veľkú úlohu, ste tu boli aj vy, vedeli ste kedy je najlepšie ísť fotiť portréty, kedy fotiť rodinné fotky, kedy máme ísť vonku a hlavne nikdy nezabudnem na cestu na fotenie prvého pohľadu 😀 úplná topka. 

Darinka tebe ďakujem aj za pomoc a pripnutím pierka Henrymu, ja by som to s tými stresom roztrasenými rukami asi nedala 😀 

A nakoniec prišli hotové fotky a bolo to prekrásne teraz nám zdobia náš nový dom a každý deň s láskou tie fotky, vašu prácu, ten deň, obdivujeme 🙂 

Ďakujeme aj my vám, odporúčame vás vrelo ďalej aj našim kamarátom a rodine.  

Dominika Wolfová

Za mňa ste boli najlepšia voľba akú som mohla mat. Nielenže mame úžasne fotografie ale taktiež ste boli úžasná podpora počas celého dňa a aj vďaka Vam sme vôbec nepociťovali žiadny stres ale práve naopak pokoj a radosť. Obzvlášť Darinka bola pre mna ako nevestu veľkou oporou a so všetkým mi pomohla počas dňa. Určite každému odporúčam vaše služby lebo ste úžasny pár, a robíte svoju prácu na 100% a hlavne s láskou a vášňou. 

Viktória Buček

S Darinkou a Tomášom sa nám spolupracovalo od prvej chvíle výborne. Naša idea bola aby sme mali prirodzené fotografie a takisto svadobné video v jednom. Hneď ako sme si ich našli na instagrame, zaujali nás oku lahodiace fotky, ktoré presne zachytávali tie drobné momenty, ktoré sú v dôležité. Ich stránka bola transparentná a kontakt s nimi vždy rýchly a bezproblémový. A to čo bolo pre nás najdôležitejšie bolo, ako počas celého svadobného dňa do neho zapadli. Pohybovali sa tam kde mali, nenútili nás do ničoho, čo by sme neboli my sami, dali nám veľa cenných rád a s trpezlivosťou si vypočuli naše požiadavky. Následné spracovanie a odovzdávka boli veľmi profesionálne a rýchle. Nezabudnuteľné fotky a video, osobný prístup, trpezlivosť a profesionalita je to, čo si odnášame zo spolupráce s nimi.

Andrea Baďo

Darinka a Tomáš boli našou jasnou voľbou hneď potom, ako sme na internete objavili ich tvorbu. A ako dobre sme urobili! Chceli by sme vyzdvihnúť ich profesionálny prístup už od samého začiatku. Pri našom úvodnom stretnutí sme si detailne prešli celý svadobný deň,bližšie sme sa spoznali,vopred nás upozornili na dôležité detaily, nad ktorými sme predtým nepremýšľali. Aj vďaka tomu sme si utvorili oveľa lepšiu predstavu o svadobnom dni a zároveň sme im predostreli naše požiadavky. Výsledné fotografie a svadobný klip predčili naše očakávania ( ktoré boli vopred vysoké 🙂 Zachytávajú skvelé momenty, sú autentické a plné emócií. Darinka a Tomáš su profesionáli, veľmi všímaví a pohotovo reagujú na každú situáciu. Cítili sme sa veľmi príjemne a prirodzene. Ešte raz Vám ďakujeme za vašu cennú prácu a zato, že ste boli súčasťou nášho svadobného dňa. Vybrali by sme si Vás opäť!! ❤️

KLAUDIA MOTYKOVÁ

Šikovní ľudskí priateľskí veľmi ústretoví a neskutočne pozorní a láskaví ľudia. Mali sme obrovské šťastie , že sme na Vás natrafili … Darinka a Tomáš ďakujeme Vám za osobne stretnutie a nádherne zdokumentované všetky udalosti dňa D a potom za to že sme Vás spoznali. Už teraz sa tešíme na zaznamenanie nových životných udalostí v podobe fotografii práve od Vás. ❤️

Petra Orlovská

Najkrajšie fotky a najmilší ľudia.

TOMÁŠ JACKO

Ďakujeme veľmi pekne Darinke a Tomášovi za krásne svadobné fotky a krátke video z našej svadby. Zachytili nám spomienky a emócie podľa našich predstav. Sme maximálne spokojní s ich pracou a prístupom, odporúčame ich profesionalitu, od prvého telefonátu keď sme zisťovali či majú voľný termín venovali čas a vypočuli si moju predstavu nevesty, pôsobili priateľsky od prvého momentu.

BARBORA ČUCHRANOVÁ

Máme krásne fotky a krásne spomienky nafotené so skvelou dvojicou. Fotky sú prirodzené a splnili naše očakávania. Určite môžeme len odporúčať.

ALENA LAŠKOVÁ

Darinka a Tomáš nám urobili prekrásne fotky z nášho svadobného dňa,autentické,neumelé,plné emócií,ich práca bola maximálne profesionálna,čo sa ukázalo aj pri fotení portrétov,kde vedeli vytvoriť pohodovú atmosféru akoby sme boli na prechádzke s kamarátmi a pritom z takejto prechádzky sme si odniesli najkrajšie svadobné portréty ♥️ Vrelo odporúčam a teším sa kedy opäť využijeme ich služby!

KATARÍNA HRABOVSKÁ

Uzasna dvojica fotografov! Dakujeme vam, ze ste nas svadobny den mohli navzdy specatit s nadhernymi fotkami. Odporucujeme 10/10. Zlaty ludia, ustretovy a velmi kreativny. Urcite ked budeme mat nieco, co by sme si chceli zvecnit s fotkami, ratame s vami! Dakujeme vam este raz za krasne fotky. Patri vam obrovske DAKUJEME. ❤️❤️

PATRÍCIA ŠOFRA

Ďakujeme veľmi za úžasné fotenie na svadbe, fotky sú krásne. Je z nich cítiť úprimné emócie a atmosféra nášho skvelého dňa. Zachytili ste všetko podľa našich predstáv!

LENKA PODMAJERSKÁ

Rada by som sa ešte raz poďakovala za krásne fotky a video z našej svadby. Od začiatku sme z Dariny a Tomáša mali dobrý pocit, komunikácia bola príjemná a priateľská. So svadbami majú kopec skúseností a preto oceňujeme aj predsvadobné osobné stretnutie, na ktorom sme si podrobne prešli celý program a doladili detaily. Aj keď už od svadby prešlo niekoľko mesiacov, stále sme z fotiek a videa nadšení. Podarilo sa im zachytiť atmosféru svadby, dobrú náladu hostí ale aj vtipné momentky. Najviac sa nám páčia portrétové fotky, ktoré sa podarili pri západe slnka a sú presne také, ako sme si pedstavovali – prirodzené. Ďakujeme pekne a určite vás budeme doporučovať ďalej.

KATARÍNA KUŠNIEROVÁ