REFERENCIE

S Darinkou a Tomášom sa nám spolupracovalo od prvej chvíle výborne. Naša idea bola aby sme mali prirodzené fotografie a takisto svadobné video v jednom. Hneď ako sme si ich našli na instagrame, zaujali nás oku lahodiace fotky, ktoré presne zachytávali tie drobné momenty, ktoré sú v dôležité. Ich stránka bola transparentná a kontakt s nimi vždy rýchly a bezproblémový. A to čo bolo pre nás najdôležitejšie bolo, ako počas celého svadobného dňa do neho zapadli. Pohybovali sa tam kde mali, nenútili nás do ničoho, čo by sme neboli my sami, dali nám veľa cenných rád a s trpezlivosťou si vypočuli naše požiadavky. Následné spracovanie a odovzdávka boli veľmi profesionálne a rýchle. Nezabudnuteľné fotky a video, osobný prístup, trpezlivosť a profesionalita je to, čo si odnášame zo spolupráce s nimi.

Andrea Baďo

Darinka a Tomáš boli našou jasnou voľbou hneď potom, ako sme na internete objavili ich tvorbu. A ako dobre sme urobili! Chceli by sme vyzdvihnúť ich profesionálny prístup už od samého začiatku. Pri našom úvodnom stretnutí sme si detailne prešli celý svadobný deň,bližšie sme sa spoznali,vopred nás upozornili na dôležité detaily, nad ktorými sme predtým nepremýšľali. Aj vďaka tomu sme si utvorili oveľa lepšiu predstavu o svadobnom dni a zároveň sme im predostreli naše požiadavky. Výsledné fotografie a svadobný klip predčili naše očakávania ( ktoré boli vopred vysoké 🙂 Zachytávajú skvelé momenty, sú autentické a plné emócií. Darinka a Tomáš su profesionáli, veľmi všímaví a pohotovo reagujú na každú situáciu. Cítili sme sa veľmi príjemne a prirodzene. Ešte raz Vám ďakujeme za vašu cennú prácu a zato, že ste boli súčasťou nášho svadobného dňa. Vybrali by sme si Vás opäť!! ❤️

KLAUDIA MOTYKOVÁ

Šikovní ľudskí priateľskí veľmi ústretoví a neskutočne pozorní a láskaví ľudia. Mali sme obrovské šťastie , že sme na Vás natrafili … Darinka a Tomáš ďakujeme Vám za osobne stretnutie a nádherne zdokumentované všetky udalosti dňa D a potom za to že sme Vás spoznali. Už teraz sa tešíme na zaznamenanie nových životných udalostí v podobe fotografii práve od Vás. ❤️

Petra Orlovská

Najkrajšie fotky a najmilší ľudia.

TOMÁŠ JACKO

Ďakujeme veľmi pekne Darinke a Tomášovi za krásne svadobné fotky a krátke video z našej svadby. Zachytili nám spomienky a emócie podľa našich predstav. Sme maximálne spokojní s ich pracou a prístupom, odporúčame ich profesionalitu, od prvého telefonátu keď sme zisťovali či majú voľný termín venovali čas a vypočuli si moju predstavu nevesty, pôsobili priateľsky od prvého momentu.

BARBORA ČUCHRANOVÁ

Máme krásne fotky a krásne spomienky nafotené so skvelou dvojicou. Fotky sú prirodzené a splnili naše očakávania. Určite môžeme len odporúčať.

ALENA LAŠKOVÁ

Darinka a Tomáš nám urobili prekrásne fotky z nášho svadobného dňa,autentické,neumelé,plné emócií,ich práca bola maximálne profesionálna,čo sa ukázalo aj pri fotení portrétov,kde vedeli vytvoriť pohodovú atmosféru akoby sme boli na prechádzke s kamarátmi a pritom z takejto prechádzky sme si odniesli najkrajšie svadobné portréty ♥️ Vrelo odporúčam a teším sa kedy opäť využijeme ich služby!

KATARÍNA HRABOVSKÁ

Uzasna dvojica fotografov! Dakujeme vam, ze ste nas svadobny den mohli navzdy specatit s nadhernymi fotkami. Odporucujeme 10/10. Zlaty ludia, ustretovy a velmi kreativny. Urcite ked budeme mat nieco, co by sme si chceli zvecnit s fotkami, ratame s vami! Dakujeme vam este raz za krasne fotky. Patri vam obrovske DAKUJEME. ❤️❤️

PATRÍCIA ŠOFRA

Ďakujeme veľmi za úžasné fotenie na svadbe, fotky sú krásne. Je z nich cítiť úprimné emócie a atmosféra nášho skvelého dňa. Zachytili ste všetko podľa našich predstáv!

LENKA PODMAJERSKÁ

Rada by som sa ešte raz poďakovala za krásne fotky a video z našej svadby. Od začiatku sme z Dariny a Tomáša mali dobrý pocit, komunikácia bola príjemná a priateľská. So svadbami majú kopec skúseností a preto oceňujeme aj predsvadobné osobné stretnutie, na ktorom sme si podrobne prešli celý program a doladili detaily. Aj keď už od svadby prešlo niekoľko mesiacov, stále sme z fotiek a videa nadšení. Podarilo sa im zachytiť atmosféru svadby, dobrú náladu hostí ale aj vtipné momentky. Najviac sa nám páčia portrétové fotky, ktoré sa podarili pri západe slnka a sú presne také, ako sme si pedstavovali – prirodzené. Ďakujeme pekne a určite vás budeme doporučovať ďalej.

KATARÍNA KUŠNIEROVÁ