fbpx

Pre fotografov

 

Naša ponuka pre všetkých milovníkov fotografie.

Organizujeme fotografické kurzy, spoločné fotografické editoriály po celom Slovensku. Pre viac info sledujte našu stránku alebo sa prihláste do násho emailového zoznamu a my Vás budeme ako prvých informovať.

Nahráváme aj náš podcast Svet fotografov, kde pozývame zaujímavých hostí a rozoberáme aktuálne témy nielen zo sveta fotografie 🙂

CHCETE VEDIEŤ AKO PRVÝ O NAŠICH NOVINKÁCH?

3 + 14 =

Najbližšie pre Vás pripravujeme

EDITORIÁL RANDE

Dátum: jún/júl 2021
Miesto: pripravujeme

VEĽKÝ KURZ SVADOBNÝ FOTOGRAF

Dátum: august/september 2021
Miesto: pripravujeme

úvodná fotka svadobný fotograf Darina a Tomas Photography Bratislava

SVADOBNÝ FOTOEDITORIÁL 2021

Dátum: pripravujeme Miesto: pripravujeme

CHCETE VEDIEŤ AKO PRVÝ O NAŠICH NOVINKÁCH?

13 + 2 =

Pozrite si ako to vyzeralo na naších akciách

Individuálne kurzy fotografovania

  Naše bohaté a dlhoročné skúsenosti Vám chceme odovzdať prostredníctvom individuálnych fotokurzov. Tak ako aj fotografia aj ľudia sú rozdielni. Preto individuálnym prístupom získate oveľa viac informácií, ktoré Vás posunú ďalej vo fotografii. Ponúkame Vám klasické začiatočnícke balíky, ktoré sú určené ako aj pre úplných začiatočníkov tak aj mierne pokročilých. Pri fotografovaní ide hlavne o prechod z automatiky na manuál. A pri úprave to je práca s fotografiou v počítači, od stiahnutia z fotoaparátu po export už upravenej fotografii. Samozrejme individuálne fotokurzy vieme prispôsobiť Vaším požiadavkám. Po konzultácii určíme presný rozsah a obsah priamo pre Vás. Taktiež vám vieme pomôcť s marketingom, ako nájsť priestor na trhu alebo s tvorbou web stránky, ktorú ľahko dostanete na popredné miesta v googli.   Viac informácií o našom kurze fotografovania nájdete na našom novom webe

Naša novinka!

Jedinečný video kurz pre všetkých začiatočníkov.

  Či už držíte fotoaparát prvý krát alebo chcete prejsť na manuálny režim. Pre zrkadlovky, bezzrkadlovky alebo aj kompakty s manuálnym režimom.

Začínam fotiť 

Kurz je určený pre úplných začiatočníkov ale aj pokročilých fotografov. Vytvorte krásne fotky Vašich detí, krajiniek či svojho okolia. Či už chcete brať fotenie ako koníček alebo ho potrebujete pre svoju profesiu (fotenie produktov, realít a iné). Kurz prispôsobíme presne tomu, na čo sa chcete zamerať. Vieme Vás naučiť ovládať niekoľko typov fotoaparátov ako napríklad kompakt, bezzrkadlovku či profesionálny fotoaparát. Naučíte sa ovládať fotoaparát v manuálnom režime. Vysvetlíme Vám, čo je potrebné robiť, aby Vás fotoaparát počúval, a aby fotografia vyzerala presne tak, ako si predstavujete. Ukážeme si aj to, aké nastavenia majú vplyv na farebnosť fotografie. A nezabudneme Vám vysvetliť ani to, prečo na trhu dnes nájdete tak veľké množstvo rôznych objektívov.    

Začínam upravovať fotografie

Vylaďte svoje fotografie do dokonalosti!

Úprava fotografií pre úplných začiatočníkov. Od stiahnutia fotiek do počítača až po výsledný profesionálny vzhľad fotografií.

Počas kurzu Vám ukážeme všetky základy kompozície a taktiež rôzne kreatívne nástroje a profesionálnu retuš pleti na programe, ktorý je zadarmo.

Popri upravovaní si povieme niečo aj o orezávaní fotografií a základných formátoch fotografií.

A nezabudneme Vám vysvetliť ani to, čo sú pixle a ako posielať fotky na tlač, aby po vytlačení boli ostré a plné farieb.

Viac emócií – individuálny fotokurz

Prirodzená emócia vo fotografii je veľká výzva. Nejde o napodobňovanie naučených póz, pretože prirodzené fotografie bývajú jedinečné.  Ukážeme Vám nové možnosti a spôsoby, ktoré Vám pomôžu sa vyhnúť kopírovaniu fotografií. Všetko, čo robíte, ovplyvňuje ľudí, ktorých fotíte. Vaša osobnosť rozhoduje, či budú Vaše fotografie uvoľnené, vtipné, plné lásky alebo strnulé, kŕčovité. Neopakujte naštudované pózy ale pridajte Vašim fotkám osobitosť / emocionálnu hĺbku, tak aby ste boli ako fotograf nezameniteľný. Kurz nieje určený len pre fotenie dvojíc / svadobnú fotografiu.  Viete ho použiť aj na fotenie rodiniek alebo jednotlivca (portrét, beauty….) Informujte sa 0911 733 940!  

V prípade otázok nám kľudne píšte.

13 + 9 =