Ahojte,

sme Darina a Tomáš

a tu nájdete našu ponuku

pre fotografov.

MENTORING

Máme veľké šťastie, že sa môžeme živiť tým, čo nás baví. Prácu v marketingu Tomáš vystriedal pred ôsmimi rokmi za fotografovanie. A pred piatimi rokmi sme sa spoločne začali venovať svadobnej a rodinnej fotografií a nikdy sme to neľutovali. Cesta to bola a stále je obohacujúca o vzdelanie a skúsenosti zo všetkými vzostupmi a pádmi. Urobili sme chyby, zmenili sme obchodný model, pracovali na zlepšení svojho štýlu a značky. Počas týchto rokov sme pracovali a učili sa od rôznych kreatívnych ľudí, získali sme priateľov a inšpirovali sme sa veľa krát. A to všetko z jednoduchého dôvodu, viesť úspešné podnikanie v tom, čo nás baví najviac vytvárať spomienky pre ľudí, ktoré im ostanú navždy.
Pracovať ako fotograf a viesť svoj vlastný business je obohacujúca, no osamelá práca. Mať niekoho, kto je v rovnakom biznise, mať konštruktívnu spätnú väzbu, mať niekoho s kým môžete rozvíjať svoje schopnosti je na nezaplatenie. Je to motivujúce napredovať, zlepšovať sa, mať veľkú morálnu podporu hlavne, keď sa cítite zaseknutý a to sa stáva každému z nás. Je jedno či len začínate ako svadobný fotograf alebo sa potrebujete zdokonaliť v určitých oblastiach. Radi Vám pomôžeme našimi skúsenosťami a znalosťami.

AKO TO FUNGUJE?

Vybrať si môžete individuálne stretnutie a to ako a kedy ho budete potrebovať alebo našu 12 mesačnú mentorskú podporu pre dlhodobú podporu.

 

  • stretnutia sú vždy prispôsobené Vašim potrebám
  • pred každým stretnutím vytvoríme plán a nastavíme ciele, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť Vaše sny
  • stretnutia môžu obsahovať čokoľvek od fotografických techník, marketingu, úprav, tvorbu značky
  • mentorské stretnutia môžu byť online alebo osobne (v závislosti od miesta)