KRISTÍNA A JAKUB

Svadba na zámku ako z rozprávky

Ktoré dievča netúži byť aspoň raz v živote princeznou? V krásnych šatách s vlečkou stretnúť svojho princa na bielom koni a žiť spolu šťastne naveky? Svadobný deň je pre mnohé nevesty splnením veľkého dievčenského sna. Pozrite sa očami svadobného fotografa, ako sa dá zmeniť na skutočnú rozprávku.

Pre všetky romantické duše sme pripravili podmanivú svadobnú inšpiráciu zo zámku. Spolu s nami si ju užívali Kristína a Jakub.

Ako sa fotí rozprávková svadba

Pompézne interiéry a historické nádvoria hradov a zámkov sú pre každého svadobného fotografa neodolateľnou rekvizitou. Nás oslovilo osemstoročné sídlo veľmožov a pálfyovský skvost Šimák Zámok Pezinok. Dobovú atmosféru sme v monumentálnych zámockých komnatách podporili štýlovým nábytkom NobleMayer. Náladu starobylých čias dokonale doplnili originálne menovky a pozvánky z dielne Made Atelier, autentická kvetinová výzdoba od Atelier Moss a svadobná torta s candy barom zo Sladkej dielne Buchtová.

Špecifickosť prostredia i jemnosť a pôvab nevesty perfektne vyzdvihlo profesionálne líčenie od Makeup.franova, romantické doplnky od MHbridal a originálne šaty s vlečkou v dizajne od Yoora studio. To v rovnakom štýle oblieklo aj ženícha. Ručne robené svadobné obrúčky z moikoo jewellery studio znamenite zladili slávnostnú udalosť so zlatou ornamentálnou výzdobou zámockej siene. Rozprávka mohla začať.

Dušu svadobným fotkám vtláča fotograf. Ale bez úprimnej, viditeľnej lásky by zvečneným okamihom šťastia chýbala presvedčivosť. Srdcia Kristínky a Jakuba bili iba jedno pre druhé a je to vidieť na každom zábere. Svadobné fotografie zo zámku dýchajú romantikou, veľkolepou láskou a exkluzivitou výnimočného prostredia i dňa. Presne to vám budú po zvyšok života pripomínať.

A my sa tešíme, ako zmeníme aj váš veľký deň na svadobnú rozprávku.

Klaudia a Stano

KLAUDIA & STANOSvadba Klaudiky a Stana: áno, ktoré si povedali v letnom vánku   Svadobný deň je výnimočným míľnikom v našich životoch. Nesie v sebe chvejúci pocit vzrušenia a sladký prísľub života s našou spriaznenou dušou. Preto ako svadobný fotograf, a v...

Svadobná inšpirácia v kaštieli Petrovany

Svadobná  inšpirácia v kaštieli  Petrovany   Luxusná svadobná inšpirácia ladená v nádherných tónoch bielych gladiol vyšperkovaných orchideami v klasickom princeznovskom štýle. Spolupracovali títo užasní dodávatelia: Kaštiel Petrovany・Ozeta・French...

Svadba ako z rozprávky v Haličskom zámku Galicia Nueva

Svadba ako z rozprávky v Haličskom zámku Galicia Nueva.   Bola svadba, nádherná svadba. Oslava romantiky, emócií a hlavne lásky. Čo by sme ako svadobný fotografi mohli chcieť viac? Prežili sme nádherný letný deň na zámku a cítili sa ako v rozprávke. Ale určite...