KRISTÍNA A JAKUB

 

Svadba na zámku ako z rozprávky

Ktoré dievča netúži byť aspoň raz v živote princeznou? V krásnych šatách s vlečkou stretnúť svojho princa na bielom koni a žiť spolu šťastne naveky? Svadobný deň je pre mnohé nevesty splnením veľkého dievčenského sna. Pozrite sa očami svadobného fotografa, ako sa dá zmeniť na skutočnú rozprávku.

Pre všetky romantické duše sme pripravili podmanivú svadobnú inšpiráciu zo zámku. Spolu s nami si ju užívali Kristína a Jakub.

Ako sa fotí rozprávková svadba

Pompézne interiéry a historické nádvoria hradov a zámkov sú pre každého svadobného fotografa neodolateľnou rekvizitou. Nás oslovilo osemstoročné sídlo veľmožov a pálfyovský skvost Šimák Zámok Pezinok. Dobovú atmosféru sme v monumentálnych zámockých komnatách podporili štýlovým nábytkom NobleMayer. Náladu starobylých čias dokonale doplnili originálne menovky a pozvánky z dielne Made Atelier, autentická kvetinová výzdoba od Atelier Moss a svadobná torta s candy barom zo Sladkej dielne Buchtová.

Špecifickosť prostredia i jemnosť a pôvab nevesty perfektne vyzdvihlo profesionálne líčenie od Makeup.franova, romantické doplnky od MHbridal a originálne šaty s vlečkou v dizajne od Yoora studio. To v rovnakom štýle oblieklo aj ženícha. Ručne robené svadobné obrúčky z moikoo jewellery studio znamenite zladili slávnostnú udalosť so zlatou ornamentálnou výzdobou zámockej siene. Rozprávka mohla začať.

Dušu svadobným fotkám vtláča fotograf. Ale bez úprimnej, viditeľnej lásky by zvečneným okamihom šťastia chýbala presvedčivosť. Srdcia Kristínky a Jakuba bili iba jedno pre druhé a je to vidieť na každom zábere. Svadobné fotografie zo zámku dýchajú romantikou, veľkolepou láskou a exkluzivitou výnimočného prostredia i dňa. Presne to vám budú po zvyšok života pripomínať.

A my sa tešíme, ako zmeníme aj váš veľký deň na svadobnú rozprávku.

Marietta a Peter

Marietta a Peter

Svadba v kaštieli Petrovany   Kaštieľ Petrovany patrí k jedným z našich TOP miest pre svadbu ale aj svadobné portréty. Romantické miesto, kde ožíva história a hlavne, kde sa vždy dobre cítime. Aj preto sme si svadbu Marietty a Petra naplno užili s nimi. Pár...

Kristina a Michael

Kristina a Michael

SVADBA V ART HOTEL KAŠTIEĽ TOMÁŠOV   Milujeme medzinárodné svadby. Pestrosť iných kultúr, ich zvyky a tradície jedinečne okorenia svadobný deň. A presne taká bola Slovensko - Grécka svadba v Art Hotel Kaštieľ Tomášov. Ďakujeme Kristíne a Michaelovi, že sme mohli...

Zuzka a Martin

Zuzka a Martin

Jedinečná svadba v stane na brehu Domaše   Vždy sa radi vraciame na východ Slovenska. V nádhernom svadobnom stane na brehu Domaše sme po druhý krát zažili nezabudnuteľnú svadbu dvoch jedinečných ľudí. Zuzka a Martin spojili nádhernú eleganciu s nespútanov...