Manželský tím

DARINA & TOMAS

Častokrát sa nás ľudia pýtajú, ako sme sa dostali k spoločnej práci fotografovať svadby.

Všetko to začalo v roku 2013 na Darinkinej stužkovej, kde si Tomáš vyskúšal fotiť aj takúto udalosť ako druhý fotograf. O rok na to sme sa zasnúbili a 5. júna 2015 sme si povedali svoje „áno“. A aby nám bolo veselšie, tak v januári 2016 sme priviedli na svet nášho prvého syna Jakuba a o tri roky prišiel na svet náš druhý syn Samuel.

Áno, bolo to všetko rýchle a ľudia si mysleli, že sme sa zbláznili. My sme však v sebe našli chýbajúcu polovicu a od vtedy veríme v lásku na prvý pohľad a hlavne veríme v manželstvo. K fotografii sme nemali ďaleko. Tomáš toto remeslo zdedil a už od mala vyrastal v  “čiernej komore”. V rodinnej tlačiarni pracoval ako grafik a reklamnej a produktovej fotografii sa venoval aj profesionálne. Darinka sa fotografii venovala ako svojmu koníčku a vždy, keď mohla, zaznamenávala krásy okolo seba. 

Naša svadba a spoločné hobby nám dali silu sa vzdať istôt a skočiť do vôd spoločného podnikania. Vtedy sme netušili, čo pre nás osud naplánoval a ako nám to spolu pôjde. Teraz však môžeme povedať, že tak, ako sme sa našli v spoločnom živote, sme sa našli aj v spoločnej práci. Preto vám prinášame veľkú výhodu v podobe zohratej dvojice.SVADOBNÉ FOTO & VIDEO

ZISTILI SME, ŽE TENTO ŽIVOT JE ABSOLÚTNE KRÁSNY A NEPREDVÍDATEĽNÝ. MILUJEME NAŠU PRÁCU A MILUJEME AJ NAŠU RODINU. NAJLEPŠOU ČASŤOU NAŠEJ PRÁCE JE, ŽE KAŽDÝ ROK SPOZNÁME NOVÝCH ÚŽASNÝCH ĽUDÍ, S KTORÝMI MÁME TÚ ČESŤ OSLÁVIŤ JEDEN Z ICH NAJŠŤASTNEJŠÍCH DNÍ V ŽIVOTE.