Photo by Victoria Janov photography

O nás

Sme šťastný manželský pár s krásnymi synmi Jakubom a Samuelom. Milujeme fotografiu. Ponúkame jedinečný a individuálny spôsob ako zaznamenať vašu lásku.

Nie sme len slovné spojenie „svadobný fotograf“. Sme fotografický pár, ktorý verí v manželstvo a vie, že svadba je viac ako obrad. Je to deň plný emócií. Nenechajte si ujsť žiaden z týchto okamihov plný šťastia, sĺz, radosti a lásky. Kombináciou našich dvoch perspektív dokážeme vytvoriť krásnu spomienku, do ktorej sa môžete kedykoľvek znova ponoriť a prežiť svoj veľký deň. To, že tieto fotografie budú mať miesto vo vašom domove na celý život, je pre nás veľkou cťou.

Overte si Váš termín.

13 + 5 =

Odpovede na najčastejšie otázky:

1. Aká je Vaša cena za svadobné fotenie?

Cena je individuálna pre každú svadbu.
Orientačný cenník nájdete v záložke cenník pre individuálnu ponuku využite kontaktný formulár.

2. Na našej svadbe bude jedna alebo dve osoby?
Vždy pracujeme ako tím dvoch ľudí – Darina a Tomáš.

3. Kde pôsobíte?
Pôsobíme na celom Slovensku. Veľmi radi cestujeme a spoznávame nielen Slovensko. Je pre nás potešenie cestovať tam, kde sa koná Vaša svadba.

4. Na aký dlhý čas si Vás môžeme objedať?
Počas víkendov fotíme celodenné svadby. Počas týždňa fotíme aj krátke svadby, prípadne svadobné portréty a obrady.

5. Čo obsahuje Vaša ponuka?
Štandardne ponúkame všetky fotky vo vysokom rozlíšení (pre tlač) a v nízkom rozlíšení (pre web/internet). Na USB nosiči v darčekovej krabičke.  V ponuke máme aj tlačené fotky, fotoalbumy a fotoobrazy, pre viac informácií nás preto kontaktujte.

6. Treba zaplatiť zálohu za fotenie?
Áno berieme 30% zálohu pri objednaní termínu.

7. Ako upravujete fotografie?
Úprava fotografií je dôležitá časť nášho umenia. Záleží nám na tom, aby ste so spomienkami, ktoré sme pre vás zachytili boli spokojní. Preto úprave fotiek venujeme asi 40 pracovných hodín.
Fotografujeme do raw formátu, ktorý následne digitálne spracovávame. Ako budú fotky vo finále vyzerať je len v našich rukách. Preto si dôkladne pozrite fotky na našej stránke. Ako môžete vidieť, z hľadiska tonality, resp. farebného nádychu sa nám páči prirodzený teplý štýl. V malých obmenách ho používame najčastejšie.
Upravujeme vždy všetky fotografie, ktoré vám chceme odovzdať. Fotky neposkytujeme v pôvodnom raw formáte. Na konci pre vás budeme mať pripravený kompletný balíček upravených fotografií v jpg. V prípade záujmu vieme niektoré fotografie „vyvolať“ aj v čiernobielej variante.

8. Koľko obrázkov dostaneme z našej svadby?
Odovzdávame najlepšie fotografie Vášho svadobného dňa. Negarantujeme presný počet, záleží od dĺžky fotografovaného času, počtu hostí a celkovej atmosféry .

9. Kedy dostaneme fotky?
Fotografie odovzdávame do dvoch týždňov od svadby.

10. Dodávate aj tlačené fotografie a albumy.
Áno. Milujeme vytlačené fotografie a fotoalbumy. Ponúkame aj niekoľko štýlov fotoalbumov, ktoré Vám môžeme ukázať pri osobnom stretnutí. Samozrejme, album a tlač si môžete objednať aj po svadbe.

11. Treba si rezervovať termín na svadbu?
Určite, veľa párov si rezervuje termín už rok dopredu.

12. Je možnosť osobného stretnutia pred rezerváciou?
Samozrejme, uprednostňujeme osobné stretnutie pred záväznou rezerváciou.

13. Ponúkate aj make-up ?
Darinka miluje vizáž a venuje sa jej aj profesionálne. Samozrejmosťou je aj skúška líčenia.

Využite možnosť nezáväznej ponuky pre fotenie Vašej svadby – dotazník.

Pin It on Pinterest

Share This